Steam’de Haftanın En Çok Satanları: Yükselen Yükselene

İndirimler bitti ama oyun aşkımız tam gaz devam ediyor! Steam Cadılar Bayramı indirimleri sona erse de etkileri devam etmiyor değil. Gelin geçtiğimiz hafta dünya en çok neler oynamış birlikte bir göz atalım.

1. Evet, tüm dünya bu hafta da Counter-Strike 2 oynuyor.

Her zaman olduğu gibi… Counter-Strike 2 çıktığından beri -tahmin edilebileceği gibi- listenin tepesindeki yerini bir kaptı pir kaptı! Oyunun yorumları şimdilik karışık olsa da Valve yeni göz bebeğini güncellemeye devam ediyor.

2. Modern Warfare 3’ün ayak sesleri duyulmaya başlandı.

Oyun dünyasının en popüler serilerinden Call of Duty, en sevilen takımını geri döndürmeye hazırlanıyor. Çıkışına artık yalnızca saatler kalmış olan Call of Duty: Modern Warfare 3 ön sipariş aşamasıyla dahi şimdiden geçtiğimiz haftaya göre dört sıra birden yükselerek ikinciliğe oturmuş vaziyette.

3. Bu oyunu tekrar övmeye başlıyor muyuz?

Cyberpunk 2077 ilk çıktığında müthiş bir hayal kırıklığı yaratmış olsa da oyuna gelen 2.0 güncellemesi ve Phantom Liberty ek paketi ağzımızda kalan o acı tadı silmeyi bir nebze de olsa başardı. İndirimlerin de etkisiyle geçtiğimiz haftaya göre tam 13 sıra birden yükselen oyun bu hafta üçüncülük koltuğuna oturmayı başardı.

4. Yükselen yükselene demiştik.

Tam yirmi iki sıra birden yükselen oyunumuz bizleri İkinci Dünya Savaşı’na götürüyor. Oynaması tamamen ücretsiz olan War Thunder önemli kara, hava ve deniz savaşlarında oyuncuları karşı karşıya getiriyor.

5. ARK: Survival Ascended ise listeye beşinci sıradan giriş yapıyor.

ARK: Survival Evolved ile hatırı sayılır bir başarı yakalayan oyunumuzda maceramız bu kez ARK: Survival Ascended ile devam ediyor. Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyun dinozorlarla ve türlü çeşitli tehlikelerle dolu bir dünyada inşa edip gelişerek hayatta kalmamızı istiyor.

Listenin geri kalanı ise şöyle:

  • Apex Legends

  • EA Sports FC 24

  • Baldur’s Gate 3

  • For the King 2

  • Cities: Skylines 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir