Sevgilisi Buse Meral’in Yorumuna Kayıtsız Kalmayan İdris Nebi Taşkan Evlilik Sinyalini Verdi!

Güzel oyuncu Buse Meral ile bir süredir sevgili olan yakışıklı ve genç oyuncu İdris Nebi Taşkan aşka geldi. Oyuncu İdris Nebi, Instagram’da paylaştığı fotoğrafın altına yorum yapan sevgilisine kayıtsız kalamadı ve evlilik sinyalini verdi.?

Zalim İstanbul dizisiyle adını duyuran İdris Nebi Taşkan, ekranların en çok konuşulan isimlerinden biri haline dönüştü.

Hatırlarsanız İdris Nebi Taşkan, meslektaşı Buse Meral ile yaşadığı aşkı Mayıs ayında ilan etmişti. Çiftin birlikte paylaştığı romantik pozlara ise takipçilerinden ilgi oldukça fazla.

İdris Nebi Taşkan, meslektaşı Buse Meral ile olan ilişkisini sosyal medyada paylaştığı pozla duyurmuştu. İşte İdris Nebi Taşkan’ın sevgilisiyle paylaştığı o ilk poz?

Buse Meral ise dizi çekimleri için gittiği Ordu’da sevgilisi İdris Nebi ile Boztepe’ye çıkarken teleferikte çektiği tatlı ve samimi pozu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Çiftin bu pozuna kısa sürede beğeni yağmıştı.?

Çift ayrıca birbirlerinin doğum günlerini kutlamayı da es geçmiyor. İdris Nebi Taşkın, sevgilisi Buse Meral’in 24. yaş gününü aşağıdaki romantik pozla kutlamıştı.?

Son olarak İdris Nebi Taşkan, sosyal medya hesabında tekli bir pozunu paylaştı. Sevgilisi Buse Meral ise sevgilisinin yaptığı paylaşımın altına emojili bir yorum attı. Yorumu gören İdris Nebi Taşkan ise aşka geldi.

İdris Nebi Taşkan, sevgilisinin yorumunu görünce “seni karım yapacağım” dedi ve yakışıklı oyuncu evlilik kapısını araladı.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir