Samsung Galaxy F15 5G’nin sızdırılan renderları üçlü arka kameraları gösteriyor

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy F15 5G, Hindistan’da resmi destek sayfasında görüldükten bir gün sonra, sızdırılan görsellerle tasarımı ve renk seçenekleri ortaya çıktı. Beklenen bu yeni model, geçen yıl piyasaya sürülen Galaxy F14 5G’nin halefi olacak gibi görünüyor.

Sızdırılan görsellere göre Galaxy F15 5G, selefine benzer bir tasarıma sahip olacak. Cihazın sağ tarafında ince bir profil ve ses düğmesi bulunuyor. Arka panelde dikkat çekici bir yenilik olarak ek bir kamera sensörü yer alıyor. Üçlü kamera kurulumu dikey olarak sıralanmış ve bir LED flaş ünitesi ile birlikte konumlandırılmış. Hatırlanacağı üzere Galaxy F14 5G, çift arka kameraya sahipti.

Samsung Galaxy F15 5G’nin sızdırılan renderları üçlü arka kameraları gösteriyor

Galaxy F15 5G, Siyah, Mor ve Nane Yeşili olmak üzere üç renk seçeneği ile görülüyor. Cihazın su damlası çentikli bir ekranla gelmesi bekleniyor. Ayrıca, Galaxy F15 5G’nin segmentinde ilk olacak özelliklere sahip olacağı belirtiliyor. Cihaz, 6.000mAh kapasiteli bir batarya ile desteklenecek. Akıllı telefonun geliştirilmiş bir ekrana sahip olacağı da söyleniyor ancak detaylar henüz bilinmiyor.

Galaxy F15 5G, geçtiğimiz ay SM-E156B/DS model numarası ile BIS sertifikası almıştı. Bu nedenle, yakın gelecekte piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor. Geçen yıl Galaxy F14 5G, Mart ayında tanıtılmıştı. F14 5G’de bulunan ve F15 5G’de de beklenen aynı 6.000mAh kapasiteli bataryaya ek olarak, F14 5G, 90Hz FHD+ ekran, Exynos 1330 yonga seti ve 50MP ana kamera özelliklerine sahipti. Bu bilgiler, Galaxy F15 5G’nin selefinden hangi yönlerle ayrılacağına ve hangi özellikleri koruyacağına dair fikir veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir